Tvorba webových stránek

Nechte si vytvořit webové stránky, které povedou k ziskovosti vašich projektů.

Tvorba webových stránek

Tvorba úspěšných webových stránek je proces, který je výsledkem výzkumu, znalostí a dovedností. Na počátku tvorby webu je revize vašeho podnikání a cílů, které chcete na poli internetového marketingu dosáhnout. Abychom mohli navrhnout kvalitní webové stránky, potřebujeme znát informace o vaší firmě a vašem podnikání. Tyto informace jsou základním stavebním kamenem kvalitních webových stránek. Vytváříme webové stránky, které dosahují svých cílů a jsou přizpůsobené vašim potřebám. A ještě něco navíc.

Responzivní design webových stránek, nebo mobilní verze webu

Stále více lidí používá mobily a tablety na procházení internetem. Dokonce převyšuje zobrazení počítačové. Dobré zobrazení webových stránek je tedy v mobilech nutností. Vaši zákazníci získají informace, které potřebují bez ohledu na to, v jakém zařízení si budou váš web prohlížet. Responzivní design není jen o vzhledu, je také o rychlém načítání a dobré funkčnosti webových stránek. Největší výhodou je, že nemusíte mít více verzí webových stránek. Máte jeden přispůsobitelný design webu, který pokryje každou platformu. Jedná se o účinné a finančně efektivní řešení.

Administrační rozhraní webových stránek

Jsme si vědomi, že pro vaše podnikání je důležitá úspora času a navrhujeme efektivní administrační rozhraní webových stránek, které se vyznačuje jednoduchým ovládáním, které umožňuje rychlou práci s administrací webu. Snažíme se usnadňovat a automatizovat činnosti, kde je to možné. Hledáme vždy nejvhodnější řešení.

Webové stránky tvoříme s ohledem na SEO

  • Design webu, který vychází ze zkušeností a průzkumu trhu

  • Čistý, rychlý a přístupný kód www stránek

  • Účinná a škálovatelná řešení umožňují pružně reagovat na potřeby změn při nízkých nákladech.

  • Tvorba webových stránek na míru umožňuje implementovat skripty a kódy, které pomáhají při SEO a zefektivňují optimalizaci stránek pro vyhledávače.

Vytvořením webových stránek naše práce nekončí

Vašim webovým stránkám jsme připraveni nadále poskytovat podporu a péči. Někdy budete potřebovat úpravy webu, jindy to může být redesign stránek, nebo úprava funkčnosti. Ať už budete potřebovat cokoli, jsme tu pro vás.

zeptejte se, kontaktujte nás... 

Z ohlasů

"...hledala jsem profesionalitu, vysokou úroveň, výbornou komunikaci, osobní přístup, rychlost, spolehlivost a ochotu řešit mé požadavky - to vše IR-webdesign splňuje...."

Irina Vanžurová, AKVAMARIN.CZ

"...na základě desingového návrhu a elegantního řešení, vznikly zajímavé a velmi vkusné webové stránky, s funkčním webshopem s možností objednávek projektové dokumentace..."

Roman HRUŠKA, Staing - jednatel společnosti

"...se stránkami jsem velmi spokojen. Přivedly mi spoustu nových hostů."

Pavel Kubíček, penzion Modrokamnenná bouda, Jánské Lázně

(c) 2017, IR-webdesign.com | Webdesign: Tvorba webových stránek Vyškov - IR-webdesign