Tvorba webových stránek

Nechte si vytvořit webové stránky, které povedou k ziskovosti vašich projektů.

Grafické práce

Webdesign

Umíte si stránky vytvořit, nebo máte někoho, kdo vám je vytvoří a potřebujete pouze webdesign? Není problém vytvořit design webu i bez jeho programování, které si zajistíte sami. Vytvoření webdesignu probíhá za součinnosti toho, kdo bude web programovat a výstupy jsou přizpůsobeny jeho potřebám a zvyklostem. 

Tvorba loga

Mezi časté grafické práce spojené s tvorbou webových stránek bývá vytvoření loga, nebo logotypu firmy. To může být buď jen pro potřeby webu, nebo s grafickým manuálem, na kterém je postavena kompletní firemní identita a je výchozím pro vizitky, polepy aut, letáky, firemní dokumenty a další reklamní média. Takové logo je tak rozpracováváno do několika variant a vybrané varianty se dále dle potřeby mohou rozpracovávat a kombinovat. Po výběru finálního loga je dále rozpracováno do barevných variant. 

Návrhy vizitek

Mezi další často využívané grafické práce patří návrhy vizitek. Výsledný návrh vizitek je zpracován pro předání do tiskárny a dodáván v .pdf, zakřivkovaná písma. 

Rekamní letáčky

Vytváříme pro klienty reklamní letáčky ve firemní stylu a stylu webových stránek. Jsou dodávány v tiskové kvalitě v .pdf, zakřivkovaná písma.

Další grafické práce

Dalšími grafickými pracemi, které poskytujeme svým klientům jsou různé reklamní bannery, polepy aut, brožurky, šablony firemních dokumentů a další grafické práce, dle potřeby klienta. 

 

Z ohlasů

"...děkuji Vám za zpracování grafické podoby naší kombinované ochranné známky. Zpracování bylo hodnoceno ze strany Úřadu průmyslového vlastnictví jako velice jednoduché, nápadité, originální a nezaměnitelné..."

Ing. F. Friedl

(c) 2017, IR-webdesign.com | Webdesign: Tvorba webových stránek Vyškov - IR-webdesign