Tvorba webových stránek

Nechte si vytvořit webové stránky, které povedou k ziskovosti vašich projektů.

Webové stránky pro top styl interier s.r.o. Vyškov

Přejít na zobrazení všech referencí webu

Webové stránky pro top styl interier s.r.o. Vyškov

Přejít na webové stránky: top styl interier s.r.o. Vyškov - bytový textil, vybavování interiérů

Web odrážející kvalitu, smysl pro detail, precizní práci

Když člověk vejde do firmy, setká se s příjemnými lidmi, z výrobků a jejich práce dýchá kvalita, preciznost a zpracování do nejmenších detailů. A toto bylo mým úkolem přenést do nových webových stránek. Firma dodala pěkné a kvalitní fotografie. A na těchto fotografiích web stojí, tvoří hlavní nosnou část webových stránek. Design webu je čistý, lehký a vzdušný. Pro posouvání po úvodní stránce je použitý parallax scrolling. 

Při prezentaci mých referencí je tento web téměř vždy mezi prvními nejoblíbenějšími. Líbil se už mnoha lidem. 

Responzivní zobrazení webových stránek

Responzivní design byl jedním z požadavků na nové webové stránky. Web je nyní tak přístupný i pro uživatele z mobilních telefonů a tabletů. I v těchto zařízeních si zachovává svou eleganci. 

Optimalizace pro vyhledávače (SEO)

Po vytvoření webových stránek a nasazení místo původního webu jsme začali pracovat na optimalizaci pro vyhledávače. Díky oboustranné spolupráci, práci na webových stránkách a důvěře je dosahováno velmi dobrých výsledků, které nespočívají jen v číslech počtu návštěv, ale hlavně vedou ke zvyšování obratu firmy. Což je pro mě hlavním cílem při této práci. Vnímám internetový marketing komplexně, protože všechno se vším souvisí. Webové stránky se zobrazují na předních pozicích na široké spektrum souvisejích klíčových slov.  

 

(c) 2017, IR-webdesign.com | Webdesign: Tvorba webů Vyškov - IR-webdesign