Tvorba webových stránek

Nechte si vytvořit webové stránky, které povedou k ziskovosti vašich projektů.

Webové stránky prezentující taneční kurzy v Brně

Přejít na zobrazení všech referencí webu

Webové stránky prezentující taneční kurzy v Brně

Přejít na webové stránky: Taneční kurzy v Brně

Webové stránky reprezentující náš úspěšný taneční pár zároveň s nabídkou tanečních kurzů

Cílem bylo vytvořit webové stránky, které budou reprezentovat tento taneční pár zároveň s nabídkou tanečních kurzů v Brně. Hlavní roli zde hraje grafické zpracování, fotografie a videa. Díky sekci aktualit a možnosti přidávání nových videí jsou stránky stále živé a uživatelé zde najdou aktuální informace. Pro zájemce o taneční kurzy je k dispozici on-line přihláška a potřebné informace. 

Responzivní zpracování webu

Responzivní design zajišťuje dobré zobrazení na různých zařízeních jako jsou tablety a mobily. Výhodou je jedna verzse stránek, kde se design přizpůsobuje velikosti zařízení na kterých je web zobrazován.

Optimalizace pro vyhledávače těchto webových stránek

Webové stránky byly spuštěné úplně nové, s klientem jsme se domluvili na optimalizaci pro vyhledávače se kterou jsme počítali již při tvorbě webu a ten za tímto účelem přizpůsobili. Optimalizaci po roce provozu webových stránek hodnotí klient jako úspěšnou, přinesla mu zaplnění tanečních kurzů. Webové stránky se zobrazují na předních pozicích na široké spektrum souvisejících klíčových slov.

Hodnocení uživatelů webových stránek

Tento web si získává nejlepší hodnocení uživatelů z pohledu grafického zpracování, je čistý, elegantní a působí příjemně. Již řada nezávislých uživatelů toto uvedla při zhlédnutí webu a možnosti porovnání s jinými. 

(c) 2017, IR-webdesign.com | Webdesign: Tvorba webů Vyškov - IR-webdesign