Tvorba webových stránek

Nechte si vytvořit webové stránky, které povedou k ziskovosti vašich projektů.

Tvorba webové prezentace pro projekční kancelář Vyškov

Přejít na zobrazení všech referencí webu

Tvorba webové prezentace pro projekční kancelář Vyškov

Přejít na webové stránky: Projekční kancelář Ing. Jany Janečkové Vyškov

Zajímavá grafika webových stránek

Tento web vyniká poutavou a zajímavou grafikou. Barvy stránek jsou sladěny s barvami loga a logo také tvoří dominantní grafický prvek webu. Jednotlivé sekce webu jsou členěny do pruhů, které jsou také graficky zpracovány a vše vše sladěno tvoří jeden harmonický celek. 

Mapa referencí

Speciálním požadavkem klienta bylo zpracování referencí členěných dle kategorií a místa realizace a vytvoření interaktivní mapy referencí. Vše opět sladěno s grafikou webu. 

Nové webové stránky nahradily původní

Klient již webové stránky měl a nové slouží jako vylepšení a náhrada původních, které byly tvořené šablonovým systémem. Bylo tedy možné porovnat původní webové stránky se stránkymi vytvořenými na míru. Klient kladně hodnotí především naši spolupráci, moderní a individuální vzhled webových stránek, jednoduchost ovládání administračního rozhraní a zpracování a zakomponování jeho konkrétních požadavků. Z hodnocení na FB: "Perfektní spolupráce - maximální péče a trpělivost (škoda že se nedá dát hvězdiček alespoň deset :-):) )"

Responzivní design webových stránek

Původní stránky neměly řešené zobrazení pro tablety a mobilní zařízení. A jedním z přání klienta bylo toto řešit, protože část jeho návštěvnosti webových stránek tvoří právě uživatelé tabletů a mobilů. Také responzivní zobrazení vyniká jednoduchostí, stylem a elegancí. 

(c) 2017, IR-webdesign.com | Webdesign: Tvorba webů Vyškov - IR-webdesign