Tvorba webových stránek

Nechte si vytvořit webové stránky, které povedou k ziskovosti vašich projektů.

Pořídili jste si webové stránky, nebo eshop a neprodáváte? Lidé o vás neví? 

Chcete být na internetu vidět, ale nemůžete si dovolit platit SEO specialistu?

 • I vy sami jste schopni výrazně ovlivnit pozice ve vyhledávačích svého webu i když nejste odborníkem na SEO. Opravdu, stačí jen vědět jak...

 • Za pomocí jednoduchých úprav obsahu vašeho webu, nebo eshopu, dosáhnete přepvapivých výsledků

Dnes jsou většinou weby a eshopy tvořeny s administračním rozhraním, kde si jako jejich majitelé, nebo správci vkládáte svůj obsah sami. Na jednu stranu je to jednodušší, obsah si můžete napsat a vložit kdykoli si vzpomenete, nejste na nikom závislí. Ale co si počít se SEO? Nemůžete si dovolit investovat do SEO, to ale neznamená, že web musí zůstat ladem a nedělat se s ním nic.  

Stačí pár správných kroků a úprav obsahu vašich stránek, nebo eshopu. Chce to jen vědět jak na to, znát tipy, jak si pomoci a využít toho, co konkurence opomíjí. A právě to vás naučím díky publikaci "SEO pro obsah webu/eshopu bez magie"

 

SEO pro obsah webu/eshopu bez magie

Příručka pro tvůrce obsahu

Okamžitá a jednoduchá aplikace SEO do tvorby obsahu

 

Tato publikace je určena pro ty, kdo vytvářejí obsah pro webové stránky, nebo eshopy. Naleznete zde jednotlivé kroky a konkrétní příklady, které můžete okamžitě aplikovat v praxi, aniž byste potřebovali být SEO specialistou, nebo programátorem. Kniha je postavena tak, aby ji mohl použít běžný uživatel, nebo majitel webových stránek. 

 

SEO pro obsah webu/eshopu bez magie

Co vám tato kniha přinese?

 • Budete si umět poradit s texty a obsahem webových stránek a eshopu

  Budete vědět, jak správně napsat a naformátovat texty, aby byly optimalizované pro vyhledávače. Naučíte se tipy, které jiní neví, nebo opomíjejí a které vás posunou před konkurencí.

 • Kniha vám ukáže, že SEO není žádná magie a dokážete si web upravit tak, aby si výrazně polepšil ve vyhledávačích

  Nepotřebujete být programátorem, ani SEO specialistou, abyste mohli aplikovat příklady a návody z knihy. Postačí vám administrační rozhraní pro správu obsahu vašich stránek, nebo eshopu. Budete překvapeni, kolik věcí můžete pro optimalizaci pro vyhledávače udělat již vy sami jako tvůrci obsahu, nebo správci eshopu, které dokážou výrazně změnit hodnotu webu ve vyhledávačích. 

 • Získáte základ, jímž začnete měnit nevýdělečný projekt ve výdělečný.

  Když váš web nevydělává, nemůžete si zaplatit SEO specialistu, který by vám s optimalizací pomohl. Nedělá se tak proto se stránkami nic. Ovšem cílem této knihy je pomoci vám zlepšit SEO svépomocí a získat tak základ, který pomůže vašemu projektu vydělávat, abyste mohli do něho investovat a vytáhnout ho ještě dál. A mohli si dovolit i specialistu na SEO, který vám pomůže s dalším rozvojem, kde už to svépomocí nejde. 

 • Konktrétní příklady a praktické ukázky

  Kniha obsahuje praktické ukázky a příklady včetně obrázků a odkazů pro inspiraci a názornou ukázku v praxi.

Cena e-knihy "SEO pro obsah webu/eshopu bez magie" je 680,- Kč

Pro objednání této elektronické knihy využijte níže uvedený objednávkový formulář. Po odeslání objednávky obdržíte údaje k platbě a potvrzení objednávky. Po obdržení platby vám bude na vámi uvedený email zaslána kniha ve formátu .pdf. Pokud si nepřejete čekat na převod peněz mezi bankou a chcete knihu dříve, pošlete potvrzení o platbě na adresu iveta@ir-webdesign.com a na základě tohoto potvrzení vám bude kniha odeslána dříve.

 

(c) 2017, IR-webdesign.com | Webdesign: Tvorba webových stránek Vyškov - IR-webdesign